Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama ve cephe sistemlerinde, şimdiye kadar yapılmayanı başararak ses, ısı ve su izolasyonu sorunlarını tamamen ortadan kaldıran My Dizayn & Alüminyum Pencere, iç bükeyli cam çıtasını 45 derece açı ile monte ederek alüminyum doğramaya yeni bir soluk getirdi. Isı Yalıtımlı Sistem profilleriyle pek çok yeniliğe imza atan My Dizayn, özellikle yüksek binalar için oldukça kullanışlı ve güvenli olan sistemleriyle, alüminyum doğramanın hak ettiği konuma gelmesi için çalışmalarına devam ediyor.

* Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğramanın rüzgara dayanım gücü yüksektir
Günümüzde artık çoğu projede, Fransız Balkon Tipi doğramalar kullanıldığı ve rüzgar dayanıklılığı çok daha önemli bir hale geldiği için, Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri’nin dayanıklılığı ve uygun fiyatı, bu sistemleri tercih sebebi yapmaktadır.

* Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama terleme yapmaz
Daha önceki yıllarda, yani alüminyum doğramanın ısı yalıtımı sorununun henüz çözülmediği zamanlarda, alüminyum penceredeki en büyük sorunlardan biri terleme sorunu idi. Ancak bugün, Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri sayesinde, iç profil ile dış profil arasındaki ısı yalıtım bariyeri, terleme problemini tamamen ortadan kaldırmıştır.

* Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Yangın Yönetmeliği’ne uygundur
Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri, ısıya karşı da yüksek dayanıklılık gösterir. Bayındırlık Bakanlığı’nın özellikle hastane ve okul projeleri şartnamelerinde, alüminyum doğrama şartı bulunmaktadır. Isıya karşı dayanıklılığın yanı sıra, kıvılcım ve zehirli gaz çıkarmaması da Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama’nın bir diğer önemli özelliğidir.

* Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama sağlıklı ve çevrecidir
Doğal bir maden olan alüminyumun işlenmesi sonucu ortaya çıkan Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama, sağlıklı ve çevrecidir. Kurşun ve cıva benzeri zehirli ve kanserojen maddeler içermemesinin yanı sıra, bakteri de üretmez. Ayrıca %100 geri dönüşümlü bir malzeme olduğu için doğayla dost ve çevrecidir.

* Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama estetiktir
Alüminyum, doğal bir maden olması itibariyle, kendi rengiyle bile projelere estetik bir değer katar. Ayrıca çeşitli renklerde ve ahşap desenlerinde kaplama yapılabildiği için, her türlü projede, bütünlük sağlayabilecek şekilde kullanılabilir.

TÜM ALÜMİNYUM DOĞRAMA İŞLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ..

web tasarım : webzane