Çatı Çıkış Kapağı

Çatıların uzun yıllar sağlıklı şekilde kullanılabilmesi için çatı çıkış kapakları önemlidir. Çatıların havalandırılması yanı sıra, acil hallerde çatıya çıkışların kolayca yapılabilmesi için çatı çıkış kapağı seçimine dikkat edilmesi gerekir.Bakım onarım işleri, havalandırma, duman tahliye ve acil çıkış amaçlı kullanılabilen, uzun ömürlü, estetik, kullanışlı çatı çıkış kapakları için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Çatıya erişim kapağı olarak bilinen çatı erişim penceresi ürün satış ve uygulama siparişlerini buradan verebilirsiniz. Isı camdan yapılmış pencere 180 ile dışa açılır ve çatı yanı sıra iyi bir aydınlatma için tercih edilebilir. Çatı çıkış ve aydınlatma amaçları başta olmak üzere çeşitli ihtiyaçlara göre kullanılabilen sistemlerdir.

Açılma tiplerine ve ebatlarına göre farklı tipleri mevcuttur. Standart ölçülerinin yanı sıra istenilen ölçülerde yapmaktayız. Elektrikli çatı çıkış kapakları anahtarı sayesinde uzaktan açma ve kapatabilme imkanı sağlar. Elektrik kesintilerinde pratik klipsi sayesinde manüel kullanabilme imkanı. İsteğe göre uzaktan kuman opsiyonu bulunmaktadır.

web tasarım : webzane