Hakkımızda

Baca Dizayn firması baca şapkası imalatını kullandığı son teknoloji ile sürdürmektedir.

Baca Şapkaları  Sistemlerinde Türkiye´nin önde gelen firmalarından biri olan firmamız siz değerli müşterilerine bu alanda hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır..

Yüksek kalite ve üstün teknoloji anlayışını her koşulda müşteri memnuniyeti felsefesiyle birleştiren Baca Dizayn ve Baca Sistemleri bu güne kadar binlerce baca şapkası ve diğer ürünlerinden üretmiştir.

Baca Dizayn ve Baca Sistemleri’nin imal ettiği  baca şapkalarını, konutlar, oteller, hastaneler ve okulların en büyük isimleri yıllardır güven ve memnuniyetle kullanmaktadırlar. Paslanma ve korozyona karşı tüm malzemelerimiz alüminyum, galveniz ve fırın boyalarla korunmaktadır.

Baca Dizayn uzun yıllardan bu yana kaliteleri, estetik görünümleri ve performanslarıyla kendini kanıtlamış bulunmaktadır. Bunlar, en modern teknolojilerden yararlanmakta olup, sürekli lâboratuar testlerine tâbi tutulmaktadırlar.

Yenilemede olduğu gibi, yeni kurulumda da baca şapkaları, kusursuz bir duman tahliyesi sağlar ve emniyet standartlarına uygun olarak çabuk ve güvenilir bir montajın avantajlarını sunarlar. Çatıya müdahaleleri azaltan ve Satış Sonrası Hizmetleri’ni elimine eden hiçbir sızdırmazlık ya da ek ince yapı işi gerekli değildir. Detaylı bilgi ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim sayfasında yer alan irtibat bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz...

web tasarım : webzane